O mně


Financím se věnuji již dlouhodobě, kdy mojí primární službou v této oblasti je komplexní správa finančního portfolia klientů. Nejvíce se však specializuji na financování nemovitostí, kdy díky široké spolupráci jak s bankovními institucemi, tak i se stavebními firmami, projekčními kancelářemi, architekty nebo i daňovými poradci a dotačními specialisty dokážu klientům nabídnout to nejzajímavější řešení, co trh v danou chvíli přináší. Jsem schopen klientům, a to i z řad podnikatelů, navrhnout řešení na míru dle jejich přání a potřeb. Využívám k tomu moderních online nástrojů a srovnání téměř všech institucí na trhu. Společně pak vybereme to nejvýhodnější a velmi často se nám podaří vyjednat i určité benefity. Nejdůležitější pro mě je, aby se obě strany v této situaci cítily komfortně a zakládám si na lidském a pohodovém přístupu. Navíc díky množství klientů jsem schopen propojit nabídku s poptávkou v rámci prodeje nemovitostí.

Portfolio služeb


Zajištění příjmu a majetku

Aby si klienti mohli dlouhodobě udržet stejnou životní úroveň, tak se snažím veškerá rizika, která mohou nastat, vykrýt finanční rezervou a pokud tato rezerva není dostačující, tak doplnit pojistnou ochranou od pojišťovny přesně na míru dle daných přání a potřeb klienta.

Zajištění budoucí situace

Mým primárním úkolem je zajistit klientovi stejnou životní úroveň a snažit se pracovat na tom, aby v čase rostla a ne naopak. Proto s klienty toto téma řeším a ukazuji jim možná rizika v čase, která mohou ohrozit jejich životní úroveň ať už v rámci penze, studia dětí nebo jiných propadů příjmů.

Zhodnocení majetku

Dle mého názoru je jediným objektivním ukazatelem kvality práce finančního konzultanta právě to, jak v čase roste hodnota klientova majetku. S klientovým majetkem se snažím pracovat co nejefektivněji tak, aby v čase jeho hodnota rostla. Využívám k tomu velké množství investičních nástrojů, ale i standardní produkty, na které jsou klienti zvyklí.

Hypotéky a úvěry

Díky velké škále partnerů dokážu zařídit financování za nejlepších podmínek. Jsem schopen svým klientům ukázat i varianty předčasného splacení. Dále pro své klienty zajišťuji i neúčelové a podnikatelské úvěry.

Servis

Jelikož se situace na finančním trhu i u klienta v čase mění, tak se s ním pro pravidelně setkávám, abych zajistil vždy co nejvýhodnější a stále aktuální portfolio. Dále mají klienti k dispozici moji odbornou asistentku, která jim zajišťuje administrativní péči.

Jiné

Běžné účty I spořící účty I termínované vklady I životní pojištění I pojištění majetku I havarijní pojištění I pojištění odpovědnosti I podnikatelské pojištění I spotřebitelské uvěry I půjčky I hypotéky I penzijní připojištění I stavební spoření I investice

Jak pracuji


 • partnerství

  1. zjištění požadavků

  Nejprve je třeba zjistit přesné potřeby a požadavky klienta. Učiníme tak na prvotní schůzce, které může být jak osobní, tak i vzhledem k situaci či okolnostem i online.

 • kvalita

  2. finanční analýza

  Prvotně rozebereme všechny Vaše finanční plány a cíle. Může se jednat o pořízení nového bydlení, pojištění proti rizikům nebo zhodnocení Vašich úspor. Velmi důležité je podrobně a důkladně rozebrat Vaši aktuální životní situaci, na základě které můžeme postupovat dále. Individuální cíle a potřeby klienta vyžadují i detailní a individuální přístup finančního poradce.

 • růst

  3. servis

  O své klienty se starám dlouhodobě, podpisem smluv naše spolupráce nekončí. Samozřejmostí je pomoc s refinancováním hypotéky, pravidelné investiční reporty i nahlášení pojistné události. Kdykoliv se změní Vaše životní situace, je třeba produkty upravit, aby splňovali dlouhodobý plán a směřování k nastaveným cílům a vizím. Proto jsem tady i nadále pro Vás.

Spolupracuji


Česká spořitelna
ČSOB
mBank
Hello bank
KB
Moneta Money bank
Reiffaissen bank
Allianz
čpp
ČSOB pojišťovna
Generali česká
KB pojišťovna
Kooperativa
Metlife
Slavia
Uniqa
ČSOB stavební spořitelna
Raifeissen stavební spořitelna
Stavební spořitelna České spořitelny
Conseq
ČSOB penzijní společnost
KB penzijní společnost
NN
Generali česká
Amundi
Investika

Nabídka služeb


od 4.19

% p.a. úroková sazba u hypoték

od 4.80

% p.a. spotřebitelské úvěry

např.12.9

% zhodnocení

70

% na pojištění

Informační servis z trhu


01.04.2022 - Zpřísnění podmínek pro hypotéky

Banky jsou povinné od tohoto data poskytnout pouze takové úvěry, kde výše hypotečního úvěru dosahuje maximálně 80 % hodnoty zastavené nemovitosti (ukazatel loan-to-value, LTV). Pro žadatele mladší 36 let je tento limit posunut na 90 %. Poměr výše celkového zadlužení žadatele o úvěr a výše jeho čistého ročního příjmu (ukazatel debt-to-income, DTI) nesmí přesáhnout 8,5násobek (pro žadatele mladší 36 let je limit posunut na 9,5násobek) a maximální výše měsíční splátky dluhu vůči čistému měsíčnímu příjmu žadatele (ukazatel debt-service-to-income, DSTI) nesmí převýšit 45 % (pro žadatele mladší 36 let nesmí být vyšší než 50 %). Mírnější hranice pro žadatele do 36 let se vztahují pouze na úvěry, které slouží k nákupu jejich vlastního bydlení.

31.3.2022 - Zvýšení 2T repro sazby ČNB

Členové rady ČNB na svém politickoměnovém zasedání zvýšili 2T repro sazbu na 5,00 %, což bude mít opět vliv na zvýšení sazeb hypotéčních a spotřebitelských úvěrů. Některé banky zvednou i úročení na spořících účtech, ale vzhledem k inflaci, která se v únoru dostala na 11,1 % se však budou úročení spořících účtů pohybovat na hladině kolem 3,5 % p.a. což na znehodnocování úspor inflací nepokryje.

Kontakt


Třebíč:

Kubišova 1230/51

Možnost setkání i v kanceláři ve městě Jihlava, Znojmo, Brno

E-mail:

martin.hladik@4fin.cz

Telefon:
+420 777 691 655


Optimalizovat své finance


pokud máte zájem o kompletní optimalizací Vašich finančních produktů...vyplňte formulář